קהילה 

החוויה המרגשת  של לטייל ביחד מגבשת את הקהילה שלנו. 

יציאה להרפתקה כקבוצה היא מיוחדת, אנשים שהתחילו כזרים מתגבשים במהירות והופכים לחברים. כל אחד מביא את נקודת המבט הייחודית שלו ויחד, יוצרים חוויות וקשרים שנשארים איתנו הרבה אחרי שהטיול מסתיים. בתוך הקבוצה, יש תחושה מיידית של חיבור, ההתרגשות שלפני ירידה מצוק, האדרנלין והצחוק המשותף לאחר מכן, כולם תורמים לתחושת אחווה שקשה למצוא במקומות אחרים.

התשוקה של שלומי לאנשים, ולא רק לטיולים שהוא מדריך, מבטיחה שכולם ירגישו כלולים, מוערכים, חלק ממשהו גדול יותר, חלק מקבוצה. הדינמיקה קבוצתית הזו היא חוויה מעצימה מעוררת ביטחון וצמיחה. הטיול נבנה לא רק על הנופים לבדם, וכך נבנית הקהילה שלנו, קבוצת מטיילים מגובשת עם זיכרונות משותפים שממשיכים לחיות יחד את הטבע ולייצר זיכרונות חדשים. 

הקהילה שלנו מתרחבת מעבר למשך הטיול, היא גולשת לעולם הדיגיטלי. שתי קבוצות וואטסאפ ייעודיות משמשות הרחבה לטיולים שלנו. 

קבוצת העדכונים - שומרת אתכם בלופ לגבי הטיולים הקרובים, מבטיחה שלעולם לא תפספסו הרפתקה. 

להצטרפות >> 

המרחב השני הוא צ'אט תוסס שבו מטיילים חולקים סיפורים, תמונות ותובנות על סנפלינג, טבע והריגוש של טיולים בישראל. הצ'אט הפתוח הזה משמש כמאגר של זיכרונות, עצות וידע קולקטיבי של מטיילים רבים.

להצטרפות לצ'אט >>

הקהילה שלנו בסושיאל:

בניהולו של שלומי, החשבונות הפעילים שלנו ברשתות החברתיות לא מציגים רק זכרונות מטיולי עבר, אלא משמשים גם כהזמנה לטיולים חדשים עם טיפים מועילים על מקומות הטיול הבולטים בכל עונה. באמצעות סרטונים חיים מטיולים הוא שומר על הקהילה מעורבת, מעודכנת ותמיד להוטה לקראת הטיול הבא. התוכן אינו רק הצגת יופיו של הטבע, הים והמדבר של ישראל; מדובר בשמירה על דיאלוג רציף עם הקהילה, להבטיח שהם תמיד בעניינים, תמיד לומדים, ותמיד מצפים לטיול הבא עם חבל ארץ.