חבל ארץ

טיולים בהם הרפתקאות מהנות פוגשות את השטחים הפתוחים והנופים הנסתרים של ישראל.

חדשנות נמצאת ב-DNA שלנו. אנחנו תמיד מחפשים דרכים רעננות ומרגשות להציג את היופי של ישראל. בין אם זו הליכה על שביל שקט או מפגש אינטראקטיבי תוסס ליד נחל מבעבע, הגישה שלנו מבטיחה שכל טיול הוא ייחודי, שומר על רוח ההרפתקה והקבוצתיות.

לחוות את הטבע בצורה שונה, להרגיש ולהתחבר לישראל בצורה עמוקה, הכל תוך כדי טיולים מיוחדים שהם אוסף של הרפתקאות וחוויות קבוצתיות יוצאות דופן, שבנינו לפי שיטה ממוקדת שפיתחנו.

שיטת חבל ארץ

במהותה, 'שיטת חבל ארץ' עוסקת במסע פנימה באותה מידה שהיא עוסקת בטיול בעולם הפיזי. מדובר על העצמה תוך כדי מציאת קצב שלו עלי ידי טיפוח הקשר עם הטבע.

'שיטת חבל ארץ' פותחה ע"י המייסד שלומי לובטון ומבוססת על שנים רבות של הדרכת טיולים ושימוש נרחב בטכניקות טיפוליות. מטרת השיטה היא לספק למטיילים חוויה הוליסטית המשלבת את הריגוש הגולמי של מסע עם רכישת ידע משמעותי. אבל הדבר שבאמת מייחד את השיטה הזו הוא האופן שבו היא קושרת את כל האלמנטים לסיפור, העצמה וחיבור אמיתי לטבע.

לסיפור יש תפקיד מהותי. בזמן שאנו מנווטים בנופי ישראל, לכל סלע, מערה או נחל יש סיפור שמחכה להיחשף. המדריכים שלנו, בהשראת 'שיטת חבל ארץ', שוזרים את הסיפורים הללו בטיולים כבדרך אגב, ומאפשרים למטיילים לא רק לראות, אלא ממש להרגיש את הדופק של הארץ.

העצמה היא אבן יסוד נוספת בשיטה. באמצעות פעילויות כמו סנפלינג, טיולים במערות וטיפוס, המשתתפים מגלים חוזקות שלא ידעו שיש להם. השיטה שמה דגש על זרימה תוך כדי שקיעה עמוקה בטיול ובמה שחושף הרגע הזה. זה מטפח ביטחון ואמון, לא רק בתוך עצמך, אלא גם עם מטיילים ומדריכים אחרים.

שלומי לובטון

מגלה ארצות. מְחַנֵך. שומר טבע.

עם רקע נרחב בגיאולוגיה, ביולוגיה, הידרולוגיה וטכניקות טיפוליות, שלומי הוא בעל ניסיון שאין שני לו. כל אלו בשילוב מחויבותו הנלהבת להרפתקאות הם הכוחות המנחים מאחורי כל משלחת. שלומי לא רק מוביל טיולים; הוא מביא לחיים נרטיב עשיר של חקר, מזמין הרפתקנים להפוך לחלק בלתי נפרד מהמסע ולגלם את רוח הסקרנות והגילוי.

הרקע של שלומי בטכניקות טיפוליות בשילוב היכולת שלו להשתמש בטבע כדי להעצים ולפתח הם הגרעין עליו מבוססת שיטת חבל ארץ. היכולת שלו לספר סיפור ולסחוף אחריו אנשים ואהבתו הגדולה לטבע ולארץ ישראל הם הבסיס לקסם של הטיולים הבלתי נשכחים של חבל ארץ.

הלקוחות שלנו